WYMIANA

Firma SYLMIET bezproblemowo wymienia towar. 

Produkt na wymianę można odesłać w przeciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki.

 

Przed wysyłką bardzo prosimy o uzupełnienie formularza i odesłanie wraz z otrzymanym produktem.

 

Wymiany są realizowane bez zbędnej zwłoki ( zazwyczaj od razu po otrzymaniu przesyłki ) aczkolwiek w wyjątkowych sytuacjach wymiana może potrwać do 14 dni. 

Pamiętaj: koszty odesłania oraz ponownej wysyłki wymienianego towaru pokrywa klient.

 

Adres do wysyłki wymienianych produktów:
SYLMIET Umundurowanie
Ul. Gliniana 73
91-336 Łódź

 

Formularz:

SYLMIET Wymiana towaru .doc

SYLMIET Wymiana towaru .pdf

 

ZWROTY

Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki(*). Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony (nie nosi widocznych śladów użytkowania). Towary muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Prosimy o szczególną uwagę przy otwieraniu opakowań.


Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym wraz z nim paragonem i z wypełnionym formularzem zwrotu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni kalendarzowych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.

Koszt wysyłki i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.

Pamiętaj: koszty odesłania zwracanego towaru pokrywa klient.
 

(*) Zasady zgodne z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny"


 
Adres do wysyłki zwrotów:
SYLMIET Umundurowanie
ul. Gliniana 73
91-336 Łódź

 

Formularz: 

SYLMIET Zwrot towaru .doc 

SYLMIET Zwrot towaru .pdf

 

REKLAMACJA
Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fizyczne, może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio u sprzedawcy pod warunkiem, że towar nie był używany i zgłoszenie zostało dokonane niezwłocznie po otrzymaniu towaru. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, lub skierowania reklamacji bezpośrednio do sprzedawcy, Klient powinien odesłać reklamowany produkt wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym na adres:Adres do składania reklamacji:
SYLMIET Umundurowanie
ul. Gliniana 73
91-336 Łódź


 

Formularz:

SYLMIET Reklamacja towaru .doc

SYLMIET Reklamacja towaru .pdf

  

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Pamiętaj: koszty odesłania reklamowanego towaru pokrywa klient.

 

Uwaga: Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego jest dostarczenie prawidłowo wypełnionego formularza reklamacyjnego. Reklamacje bez lub z nieprawidłowo wypełnionym formularzem nie będą rozpatrywane.