Alkotest Certen

Bezpieczny i łatwy w użyciu jednorazowy tester trzeźwości. Produkt posiada niemiecki certyfikat TÜV Rheinland, amerykański FDA oraz atest Polskiego Zakładu Higieny. Niezbędne akcesorium każdego kierowcy.

Więcej szczegółów

7,99 zł

0000202

Nowy

Więcej informacji

OPIS

Alkotest Certen jest specjalistycznym, jednorazowym narzędziem służącym do weryfikacji stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Jako jeden z nielicznych na polskim rynku został skonstruowany zgodnie z międzynarodowymi normami, dzięki czemu cechuje się bardzo wysoką wiarygodnością, a jego używanie nie niesie zagrożeń dla zdrowia osoby badanej.

Tuba testera zawiera reagent w postaci żółtych kryształków, które zabarwiają się na zielono, jeśli osoba badająca się spożyła wcześniej alkohol. W przypadku, gdy osiągnięty zostanie limit 0,2 promila w wydychanym powietrzu, zielone zabarwienie dojdzie do czerwonej kreski lub ją przekroczy. 

SZCZEGÓŁY

  • profesjonalny jednorazowy, chemiczny tester trzeźwości,
  • badanie oparte na nadmuchaniu balonika i przepuszczeniu powietrza przez fiolkę testera (zastosowanie balonika pozwala wdmuchać odpowiedni litraż powietrza),
  • wynik odczytywany już po kilku minutach na zasadzie zero-jedynkowej (przekroczenie limitu 0,2 promila lub nie),
  • spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa, kontroli produkcji i precyzji działania, potwierdzone niezależnym niemieckim certyfikatem TÜV Rheinland, polskim atestem PZH oraz amerykańskim FDA,
  • poręczne, małe opakowanie, alkotest można wsadzić do kieszeni lub torebki,
  • niska cena zakupu oraz łatwa dostępność (sklepy Żabka i Fresh Market, stacje benzynowe Orlen, Lotos i Statoil, sieć e-Smoking World).

Produkty powiązane